17 Ağustos 2013

İnstagram günlükleri Vol.1


Herkes bayram tatilinin önünü bağladı biz de ailecek sonunu bağladık ve Mersindeki yazlığa kaçtık. Denizin, güneşin, doğanın ve sakinliğin tadına doyduğumuz bir dinlenmece oldu.


Gördük ki arka bahçede büyüyen nar ağacı kendini aşmış. küçücük bir ağaç ve 5 tane narı var. Dalın en ucunda, bir yüzü toprağa bir yüzü güneşe bakan meyvelerini düşürmemek için içten bir savaş veriyor belli ki. Narın hasadına daha çok var, dayan be narağacı, düşürme narları :)

Nar demişken Nar filmini izlediniz mi? tavsiye ederim... tık tık


Tatil için Ege'yi değil de Akdeniz'i tercih etmişseniz, öğlen 11 ila 4 arası dışarı çıkamayacağınızı bilmeniz lazım. Esnaf da belli ki glima(!)sız müşteri bulamayacağının farkında. Müşteri de müşteriliğini bilsin canım glima(!) su mu yakıyor allah allah.... :) 


İddia ediyorum Hatay'dan sonra en güzel künefe Silifke'de....Öğlen dışarı çıkamayınca en güzel dinlence faaliyetleri gazete, kitap, dergi....bir de gölgedeki tatlı esintide şekerleme yapmak gibisi yok...

Markette garip bir şey bulduk. Nasıl bir sentezsin sen arkadaş? keçiboynuzundan kola yapmak nereden aklına gelmiş bu insanların...harnuppy ismini ne kadar düşünmüşler ve tadını nasıl bu kadar berbat yapabilmişler?? Anadolu mucitler beşiği valla... :)

instagramdan takip etmek isteyenler için kullanıcı adım ; @gburcusenturk

sevgiler...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu lafın altında mı kalacaksın ? aaaa :D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...