27 Şubat 2014

Dekoratif duvar rafları


Evin küçük ve kullanılmayan odası için aldığımız iki dolabın arasına bir çalışma masası koyduk. Dolapların arasındaki duvar ise bu sebepten dolayı anadan üryan (: kalınca oraya dekoratif bir duvar rafı araştırmaya başladım. Eğer, yapı market tarzı yerlere bakarsanız doğru düzgün hiçbir şey yok! Çeşitlilik ve fiyat konusunda yine en süper alternatif internetten almak malesef. 

Benim aldığım raf ve kendimce yaptığım dekorasyonun fotoğrafını postun en sonunda görebilirsiniz. Size de ilham vermesi açısından beğendiğim fotoğrafları da paylaşmak istedim. Aklınızda duvar için dekorasyon yapmak gibi bir fikir varsa, farenin tekerleğini döndürün aşağılara doğru, hadi bakalım... :)


Duvara çeşitli renklerde ve boyutlarda kutular asmak son zamanlarda çok trend sanırım. Bu ve benzeri bir sürü raf tasarımı var piyasada. Yapı marketlerde de var zira.Sticker yapıştırarak ya da duvar kağıdı ile kombine ederek de raf dekore etmek orijinal bir fikir olabilir.


Eski, kullanılmayan şifonyer ya da benzeri bir mobilyanın kasasını boyayıp duvara asabilirsiniz. Bu tarz bir raf sanırım mutfak için daha iyi olur. Eskiden köy evlerinde tabaklar dizilirdi açık raflara. Hatırlayan var mı acaba??


Evlerde doğaya özlem isimli çalışma (:ahşap ahşap ahşap...

 Alttaki de benim yapmaya çalıştığım dekorasyon, gün ışığı olmadığı için foto net değil, gün ışığında çekebilirsem o fotoyu da yüklerim... nasıl buldunuz?


Edit : şu an biraz daha değiştirdim ;)

5 yorum:

 1. çook güzel, sizin yaptığınız da hepsi güzel, yapacak olsam karar veremem herhalde

  YanıtlaSil
 2. teşekkürler... evet karar vermek zor :D

  YanıtlaSil
 3. Fotoğraflar çok güzel hepsi birbirinden ilham verici.. Sizin yaptığınız da ayrıca çok güzel olmuş:) Bana da beklerim http://bellemelange.net/blog/

  YanıtlaSil
 4. Bende dekorasyonda rafları çok severim eve ayrı bir hava katıyor.
  Senin kullandığında çok güzel :)

  YanıtlaSil

Bu lafın altında mı kalacaksın ? aaaa :D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...