16 Haziran 2014

Pijama mı Bluz mü?


Moda neyi nasıl kullanabileceği konusunda sınır tanımıyor sevgili modaseverler :) Pijamadan bluz olur mu? vallahi olur, olmuş yani. Hatta sadece bluz / tişört değil bildiğin altlı üstlü pijama takımı özel gece kıyafeti bile olmuş. 


Aslında desen konusunda pijama görüntüsünden daha uzak bir seçim yapılsa bildiğin yakalı cepli ipek gömlekten farkı yok. Ama bazı modeller çok yatak yorgan kokuyor canım. 


Onları anca Rihanna giyer, Lady Gaga giyer bir de Hande Yener giyer :))
 Biz halktan insanlar sokakta dalga geçilmeyi göze alamayız. Hayır cesaretiniz varsa, giyin yani, çünkü masrafsız!! herkesin evde pijaması vardır sonuçta. Sabah kalkıp giyinmeye bile gerek olmaz ne güzel. Hatta saç baş da yapma ki konsept tamam olsun di mi canlarım :)


Rashida Jones

Ünlüler giymiş gördüğünüz üzere. Çok dikkat çekmişler tabi. Ama moda bu işte insanın gözü bir alışıyor ki sormayın. "Aaaa hayatta olmaz, ne öyle kıro gibi" değimiz altın kolyeleri zincirleri dolamadık mı bileklerimize boyunlarımıza? Altın renkte saati olmayan hatun kaldı mı mesela? hani kıroydu, anne gibiydi ? 

Ya da şu meşhur rocker zımbalardan, çivilerden kim ilk başta huylandı da sonradan gömleklerinin filan yakalarına işledi kendi elceğizleriyle?

Jessica Alba

O yüzden "moda" bu dalga geçmemek lazım. İnsanı büyük konuşturup sonra pişman edebilir. Pijamadan bluz olur mu be deyip geçmeyin. Siyah beyaz çizgili şifon gömleğiniz yok mu dolabınızda? kesin vardır. Eee.. o zaman?

Rihanna

Rihanna bu pijamayı 2012 yılında giymiş mesela...
Böyle havalı fotolar filan da olursa göze hoş görünüyor di mi? Peki.....Kim giyer pijamasını sokakta??? 
giyerim diyenler el kaldırsın bakalım :)
sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu lafın altında mı kalacaksın ? aaaa :D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...