27 Temmuz 2015

Toraki Lambader Sarı Benek


Bir süredir lambaderlerde gözüm vardı, hatta epey önce (ama epey) şuradaki yazımda hoşuma giden tasarımları paylaşmıştım. 

Akşamları evde parıl parıl ışığa dayanamıyorum ben. O yüzden zaten salondaki ışığı kullanmadan koridorun salona yansıttığı loş ışık ile idare ediyorduk. Bir lambader salon için bana yeterli ışığı sağlayacak ve dekoratif olarak da hoş görünecekti. İnternette araştırırken bu modeli Decortie Toraki Lambader'i buldum, o kadar beğendim ki zaten hiç düşünmüyor olsam da alırdım sanırım.


(Foto çekmeden önce başlığı düzeltsem iyi olurmuş :) )

Tasarımını çok çok beğendim, normal şartlarda sadece bir aydınlatma aracı olarak düşünülürse pahalı olduğu söylenebilir (195 YTL ). Lakin almasam olmazdı, bildiğin aşık oldum :)

Markanın diğer modelleri de güzel ama bu sandalye tasarımında olanları daha yaratıcı buldum. İnsan biraz düşünüyor tabi, dört bacağın sadece biri üzerinde ağırlık varken bu nasıl böyle yamulmadan durabiliyor diye. İşte lisede TM'ci olanların anlamayacağı konulardan biri daha :) aman neyse, çok da anlamaya kasamayacağım zaten :))) ben de lisede TM'ciydim :)))Markanın diğer tasarımları da ilginç hatta sitelerindeki hakkında sekmesi sırf eğlenmek için bile okunabilir. Samimi tavırları da müşteriyi etkiliyor olsa gerek. Ben online sipariş ile satın aldım. Diğer satış sitelerinde de ürünleri var ama ben kendi sitelerini tercih ettim.


Sorunsuz ve zamanında ulaştı.  Sadece bacaklardan birinin ucundaki kaplaması montaj sırasında kavladı, çok sağlam yapıştırılmamış sanırım, hırpalanmaya gelemiyor. Oraya buraya taşırken sağa sola çarptıkça da kolayca darbe aldığından kaplama sıyrılabiliyor. 


Bir de lambaderin başlığı göründüğünden daha büyük geldi. O yüzden duvara çok yaklaştıramadım, sarı rengi tercih ettiğim için de kendimi tebrik ettim :) ortamı fena halde şenlendirdi bu renk. Lakin göründüğünden daha fosforlu bir renk çıktı, ilgilenenler için uyarı olsun.
sevgiler, :)

1 yorum:

  1. ben tam bir lambader aşığıyım akşamları kesinlikle avizeleri değil lambaderi açarım benimkine de bakmak istersen şu paylaşımımda görebilirsin
    http://zeynepintatlidusleri.blogspot.com.tr/2015/04/canta-alsverislerim.html
    ben de 150 tlye almıştım sanırım hatırlayamadım seninki de çok güzel güle güle kullan

    YanıtlaSil

Bu lafın altında mı kalacaksın ? aaaa :D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...